Back to homepage

Etiketë "Tetove"

Tërmeti dridhi Tetovën, fuqishëm u ndi në Shkup e Gostivar

Tërmeti dridhi Tetovën, fuqishëm u ndi në Shkup e Gostivar

Mëngjesin e sotëm, në orën 7:11, është regjistruar një tjetër tërmet në vendin Maqedoninë e Veriut. Tërmeti është regjistruar 10 km nga qyteti i Tetovës me një intensitet prej 3.6 shkallë Rihter dhe thellësi prej 2 km. Epiqendra sipas aplikacioneve

Read Full Article