Back to homepage

Etiketë "Tetovë"

Kasami: Tani e tutje mërgimtarët do kenë zgjidhje për problemet e tyre në vendlindje!

Kasami: Tani e tutje mërgimtarët do kenë zgjidhje për problemet e tyre në vendlindje!

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami sot ka hapur dyert e komunës për bashkatdhetarët tanë që jetojnë dhe veprojnë në mërgim, transmeton TetovaSot. Mes tjerash Kasami u shpreh se tani e tujtje mërgimtarët do kenë zgjidhje për problemet e

Read Full Article
Tetovë: Konfiskohen mbi 26 mijë fishekzjarrë, ka të arrestuar

Tetovë: Konfiskohen mbi 26 mijë fishekzjarrë, ka të arrestuar

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë informon se zyrtarët policorë, gjatë kontrollit të planifikuar sot në orën 07:00 kanë konfiskuar 26.540 fishekzjarrë, mjete tjera piroteknike dhe 77 kilogramë duhan. Siç thonë nga SPB Tetovë, mjetet janë konfiskuar gjatë kontrollit

Read Full Article