Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Tetovë"

Pas koncertit, rinia e BDI-së pastron sheshin e Tetovës

Pas koncertit, rinia e BDI-së pastron sheshin e Tetovës

Përmbyllja e fushatës së BDI-së në sheshin Iliria ku tetovarët u argëtuan edhe me muzikë për të festuar për shumë arsyje, atë të marrjes së datës, investimeve kapitale në Tetovë, zgjedhjet për këshilltarë do tē mbahen ditën e shtunë më

Read Full Article
Sulmohet në Tetovë babai dhe djali i tij i mitur

Sulmohet në Tetovë babai dhe djali i tij i mitur

Dje (16-gusht) në ora 20:20, personi P.A. (35) nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 18:15 në lagjen ,,Kolltuk“ të Tetovës afër objektit fetar është sulmuar fizikisht ai bashkë me djalin e tij të mitur, nga personi

Read Full Article
ASH përjashton bashkëpunimin me BDI në Tetovë, Osmani: Do të jemi disi mbështetës të kryetarit aktual

ASH përjashton bashkëpunimin me BDI në Tetovë, Osmani: Do të jemi disi mbështetës të kryetarit aktual

Abdulla Osmani, bartës i listës së ASH-së për këshilltarë në komunën e Tetovës në “Click 21” përjashtoi mundësinë për bashkëpunim të ardhshëm me BDI-në në komunën e Tetovës. Osmani mes tjerash tha se do të jenë mbështetës të kryetarit aktual

Read Full Article
Alternativa shpalosi programin “Tetova ka alternativë”, nuk munguan muzika as pijet!

Alternativa shpalosi programin “Tetova ka alternativë”, nuk munguan muzika as pijet!

Sonte para pallatit të kulturës në Tetovë, ALTERNATIVA ka mbajtur një mbrëmje kulturore ku nën tingujt e muzikës qytetare kanë prezantuar programin e kësaj partie për zgjedhjet e parakohshme lokale të 20 gushtit Batësi i listës nga kjo parti Faton

Read Full Article
Kasami nga Cetinska: Borxhi i komunës është zvogëluar!

Kasami nga Cetinska: Borxhi i komunës është zvogëluar!

Kryetari komunës Tetovës Bilall Kasami, së bashku me listën e kandidatëve për këshilltarë komunal, sontekanë realizuar takin me banorët e lagjes “Migjeni”-Cetinskë. Kasami banorëve të kësaj lagje u shpreh se është ulur borxhi i komunës së Tetovës, ndërsa nuk tregoi

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare