Back to homepage

Etiketë "Tetovë"

Adnan Azizi i Besës: Xhepçishti po çet flakë, po i djeg sondazhet dhe po ua bën hi!

Adnan Azizi i Besës: Xhepçishti po çet flakë, po i djeg sondazhet dhe po ua bën hi!

Sekretati organizativ i Lëvizjes Besa Adnan Azizi,në rrjetin social Facebook ka postuar një fotografi nga takimi me banorët e Xhepçishtit duke thënë se masoviteti i sotëm po ua djeg disave sondazhet. Ja postimi i Azizit:

Read Full Article
Selami akuza komunës së Tetovës, nuk pranuat themelimin e “Qendra për diasporë”

Selami akuza komunës së Tetovës, nuk pranuat themelimin e “Qendra për diasporë”

Bartësi i listës nga Alternativa Faton Selami përmes një postimi në profilin e tij në FB ka hedhur akuza në drejtim të komunës së Tetovës, ku sipas Selamit komuna e Tetovës dhe kjo udhëheqësi nuk pranuan që të themeliohen zyra

Read Full Article
Zeqiri; ASH ju dha “Zë të rinjve” me qëllim që ata të bëjnë më të mirën për vete

Zeqiri; ASH ju dha “Zë të rinjve” me qëllim që ata të bëjnë më të mirën për vete

Në kuadër të debatit parazgjedhorë në emisionin POLEMIKË në televizionin Koha, Arben Zeqiri nga ASH-ja ka potencuar se Aleanca për Shqiptarët vendosi të ju jap mundësi të rinjëve dhe të mos mendoj se çfarë duhet të bëjmë e si duhet

Read Full Article
Faton Ahmeti premton se me shumicën në Këshill do ta përkrahin kulturën tetovare

Faton Ahmeti premton se me shumicën në Këshill do ta përkrahin kulturën tetovare

Fushatën zgjedhore për Këshillin e Tetovës, Bashkimi Demokratik për Integrim sot e vazhdoi me muzikë në qendër të qytetit, duke përcjellë mesazhin se gjithnjë i ka mbështetur të rinjtë dhe sipas Faton Ahmetit, përmes këtij koncerti në fundjavë BDI dëshmon

Read Full Article
#thumbim: ASH zotohet se do të parandalojë ikjen e rinisë në Tetovë, njëjtë si në Gostivar!

#thumbim: ASH zotohet se do të parandalojë ikjen e rinisë në Tetovë, njëjtë si në Gostivar!

“Hamburgu, kryeqendra e shqiptarëve të Maqedonisë?!”, “Nënë, dënoji ata që ta larguan djalin”. Këto dhe thënie të tjera u vendosën sot në hyrje të stacionit të autobusëve në Tetovë nga të rinjtë e Aleancës për Shqiptarët të cilët garojnë në

Read Full Article