Back to homepage

Etiketë "Travis Scott"

Kylie Jenner dhe Travis Scott drejt ndarjes

Kylie Jenner dhe Travis Scott drejt ndarjes

Disa fotografi të Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë ngritur dyshime të mëdha së fundmi tek fansat e dyshes. Madje, shumë ndjekës të tyre mendojnë se ata janë drejt ndarjes. Por ç’po ndodh mes çiftit të famshëm? Disa fotografi të

Read Full Article