Back to homepage

Etiketë "Vali Corleone"

Bashkëjetuesja e qëlloi me pistoletë Princin Vali Corleone

Bashkëjetuesja e qëlloi me pistoletë Princin Vali Corleone

Plagosjes me armë nga e dashura e tij 22-vjeçare duket se ia ka hedhur paq Vali Corleone. Ai ka dalë nga spitali i Gjilanit vetëm pak orë pasi ndodhi ngjarja në shtëpinë ku bashkëjetonte prej kohësh me vajzën në fjalë.

Read Full Article
Arrestohet Vali Corleone

Arrestohet Vali Corleone

‘Princ Valentino Corleone’, është arrestuar dje pas mesnate, në Gjilan, bëjnë me dije burimet  brenda Prokurorisë. Vali Corleone dyshohet se u arrestua për dhunë në familje. I njëjti dyshohet se ka kërcënuar babain e tij dhe u ka shkaktuar dhunë

Read Full Article