Back to homepage

Etiketë "Valon Bela"

Valon Bela: Edi Rama meriton varrje publike!

Valon Bela: Edi Rama meriton varrje publike!

Zyrtari i lartë i Lëvizjes Besa njëherit kryetar i degës së kësaj partie në Çair, Valon Bela në një koment që e ka lëshuar në rrjetet sociale e ka quajtur Ramën fundrinë dhe vëlla të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Madje,

Read Full Article