Back to homepage

Etiketë "Veronika Hulman"

Ahmeti takoi ambasadoren zvicerane Hulman

Ahmeti takoi ambasadoren zvicerane Hulman Updated

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti ka pritur në takim ambasadoren e Zvicrës në vend, Veronika Hulman, njofton Flaka. Ahmeti dhe Hulman gjatë këtij takimi kanë diskutuar mbi zhvillimet politike në vend, bllokadën e Kuvendit, dialogun me

Read Full Article