Back to homepage

Tag "Véronique Hulmann"

Grubi – Hulmann: Rruga e BE-së hapet me Propozimin francez

Grubi – Hulmann: Rruga e BE-së hapet me Propozimin francez

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi ka pritur sot në takim ambasadoren e Zvicrës, znj. Véronique Hulmann. Përmbajtja e propozimit franceze, protestat kundër këtij propozimi dhe sfidat e

Read Full Article