Back to homepage

Etiketë "Vjedhje"

Tetovarit i vidhet vetura “BMW“

Tetovarit i vidhet vetura “BMW“

Tridhjetë e pesë vjeçari R.U. nga Tetova dje (27- janar) në ora 19:55 ka raportuar se rreth orës 18:20 në afërsi të udhëkryqit të rrugëve 29-Nëmtori dhe Vidoja Smilevski-Bato në Tetovë i’a kanë vjedhur veturën e tij ,,BMW“ me targa

Read Full Article