Back to homepage

Etiketë "VMRO DPMNE"

ASH dhe VMRO-DPMNE me reagime ndaj kryeparlamentarit Xhaferi

ASH dhe VMRO-DPMNE me reagime ndaj kryeparlamentarit Xhaferi

Ata që e kanë gojën plot retorikë për integrime dhe akuza ndaj të tjerëve për Rusinë, u demaskuan vetë në mënyrën më skandaloze, thuhet në kumtesën nga ASh. “Në prag të 20 vjetorit të partisë së tyre, Kryetari i Kuvendit,

Read Full Article
VMRO-DPMNE me FAKE NEWS sulmon liderin e BDI, Ali Ahmeti!

VMRO-DPMNE me FAKE NEWS sulmon liderin e BDI, Ali Ahmeti! Updated

Edhe pse ishte konfirmuar nga veprimtari kosovar, Ismet Sylejmani se fotografia e liderit të BDI, Ali Ahmeti ishte bërë në zyrat e kompanisë së familjes Sylejmani, dhe ku shihej në sfond një makinë për numërimin e parave, VMRO-DPMNE ka rikthyer

Read Full Article
Mickoski dorëzon kandiaturën edhe për një mandat në VMRO-DPMNE, LSDM tre kandidatë

Mickoski dorëzon kandiaturën edhe për një mandat në VMRO-DPMNE, LSDM tre kandidatë

VMRO-DPMNE njoftoi se organet se në organet partiake ka arritur kandidatura e Hristijan Mickoskin e nënshkruar nga 50 delegatë. Në kandidaturë thuhet se si delegatë në Kongresit të VMRO-së parashtrohet kandidatura e Mickoskit për kryetar të VMRO-DPMNE-së, ndërsa propozimi vjen

Read Full Article