Back to homepage

Etiketë "Xavi"

Xavi nuk ‘ngopet’: Doja dhe golin e pestë ndaj Realit

Xavi nuk ‘ngopet’: Doja dhe golin e pestë ndaj Realit

Xavi me siguri që ka mësuar shumë nga Reali dhe Ancelotti pas humbjes 2-3 në janar në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës në Arabinë Saudite. Ndryshe nuk mund të shpjegohet ai dominim absolut përballë madrilenëve në tempullin e tyre në

Read Full Article