Back to homepage

Etiketë "Xhaferi"

Kovaçevski dorëzoi në Kuvend programin qeverisës

Kovaçevski dorëzoi në Kuvend programin qeverisës

Sot mandatari për formimin e Qeverisë së re, Dimitar Kovaçevski zyrtarisht i dorëzoi kryeparlamentarit Talat Xhaferi propozim-përbërjen dhe propozim-programin për punë të Qeverisë, përcjell TV21. Ndryshe, mbrëmjen e djeshme pas mbledhjes së Bordit Ekzekutiv dhe Qendror të LSDM-së u shpallën

Read Full Article