Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Xherdan Shaqiri"

FIFA dënon Serbinë për thirrjet fyese nga tifozët serbë ndaj Shaqirit dhe Xhakës

FIFA dënon Serbinë për thirrjet fyese nga tifozët serbë ndaj Shaqirit dhe Xhakës

Komiteti Disiplinor i FIFA-s e ka sanksionuar Federatën e Futbollit të Serbisë me një gjobë prej 50 mijë frangave dhe një mbyllje të pjesshme të stadiumit (25% e vendeve të mbyllura) në ndeshjen e radhës zyrtare të FIFA-s që do

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare