Back to homepage

Etiketë "Ylli Limani"

Ylli Limani paralajmëron një bashkëpunim me Ledri Vulën

Ylli Limani paralajmëron një bashkëpunim me Ledri Vulën

Një projekt i ri muzikor është në përgatitje edhe nga artistët e njohur shqiptar, Yll Limani dhe Ledri Vula. Limani në ditëlindjen e reperit Vula ka njoftuar se së shpejti lansohet një bashkëpunim në mes tyre, i titulluar “Tonat”. Artistët

Read Full Article