Back to homepage

Etiketë "Zaniolo"

Tifozët e Romës denigrojnë Zaniolon

Tifozët e Romës denigrojnë Zaniolon

Nicolo Zaniolo refuzoi largimin drejt Bournemouth, por mbetet ende në pritje që të gjejë një tjetër ekip në 48 orët e fundit të merkatos. Sulmuesi Italian ka thyer raportet me Romën dhe ka refuzuar rinovimin, teksa shpresa e vetme e

Read Full Article