Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Zaporizhzhia"

Rusia planifikon të fikë centralin bërthamor Zaporizhzhia

Rusia planifikon të fikë centralin bërthamor Zaporizhzhia

Rusia refuzon të largojë trupat nga centrali bërthamor Zaporizhzhia dhe nga ana tjetër paralajmëron për katastrofë. Gjithashtu forcat ruse kanë kërcënuar se do ta fikin centralin. Zyrtarët ukrainas paralajmërojnë se forcat ruse synojnë të ndërpresin nga rrjeti ukrainas energjinë e

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare