Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Zuzana Çaputova"

Çaputova nga Shkupi: Shpresoj që shumë shpejtë do të jemi bashkë edhe në BE

Çaputova nga Shkupi: Shpresoj që shumë shpejtë do të jemi bashkë edhe në BE

–Para disa muajve, për fat të mirë filluan negociatat dhe besoj që duke marrë parasysh se jemi dy vende anëtare të NATO-s, shpresoj që shumë shpejtë do të jemi bashkë edhe në BE, këtë e tha sot fillimisht presidentja sllovake Zuzana

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare