Takim kokë më kokë Gashi-Zaev? Flet kryetari i Alternativës!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 22:07

Takim kokë më kokë Gashi-Zaev? Flet kryetari i Alternativës!

Raportime të shumta ka pasur sot në lidhje me një takim të mundshëm, ndërmjet Afrim Gasht nga Alternativa dhe kryeministrin Zoran Zaev.

Në lidhje me këtë, Alsat, ka kontaktuar të parin e Alternativës, Afrim Gashin, i cili ka mohuar se do të ketë një takim me Zaevin.

“Jo nuk jam takuar me Zaevin”, ka thënë Gashi.

Gashi po ashtu ka konfirmuar se sot ka thirrur mbledhje të kryesisë së ngushtë të partis.

“Sot do ta mbajmë mbledhjen e rregullt të partisë, asgjë më shumë”, u shpreh Gashi për Alsat.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 22:07
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.