Takimi mes partnerëve të koalicionit përfundon pa dhënë detaje

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 20:12

Takimi mes partnerëve të koalicionit përfundon pa dhënë detaje

Ka përfunduar pak më herët takimi koordinues i Zaevit me partnerët e koalicionit në Qeveri që i paraprin seancës së djeshme për mosbesimin e Qeverisë.

Në takim nuk kanë marrë pjesë përfaqësues të Lëvizjes Besa, konfirmojnë nga partia. Pas takimit nuk ka pasur deklarata përveç nga kreu i PDSH-së Thaçi i cili ka thënë se shumica është e sigurt.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 20:12

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...