Talentët e Shkëndijës në selekcionimin e U 19 të kombëtares Shqipëtare

Talentët e Shkëndijës në selekcionimin e U 19 të kombëtares Shqipëtare

Ron Sinani, Genc Gashi dhe Imran Fetai janë talentët e skuadrës shqiptare nga Maqedoonia “Shkëndija”, që janë ftuar në seleksionimin e U 19 të kombëtares së Shqipërisë, përcjell FLAKA.

Ata janë lojtarë të Shkëndijës nga qyteti i Gostivarit që e kanë marrë këtë ftesë.

Roni, Genci dhe Imrani nga data 7 janar 2019-të, do të marrin pjesë 5 ditë me kombëtaren në lojrat kontrolluese për Shqipërinë.

Talentët e Shkëndijës nga Tetova janë nën udhëheqjen e trajnerit Berat Imeri U 18 dhe koordinatorit, Vedut Rustemi. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 24 Dhjetor, 2018 22:17

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.