Taravari: Ngjarjet e fundit në BDI, lojë fëmijësh

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Shtator, 2022 20:54

Taravari: Ngjarjet e fundit në BDI, lojë fëmijësh

Ka pasur përçarje çdoherë në BDI, kur vijnë zgjedhjet ata bashkohen

Duke komentuar ndodhitë e fundit në BDI ushtruesi i detyrës Kryetar i ASH Arben Taravari në emisionin Klan Debat thotë se nuk sheh diçka serioze përveç se loj fëmijësh. E rreth bashkëpunimit me grupin e zjarrin ai përgjigjet.

‘‘Tash për tash nuk kemi biseduar. Këta ngjaret e fundit në Bdi ma kujtojnë një fenomen në psikologji dezhavu, nuk e di si do të zhvillojen aktivitetet dhe nuk du të hyjë në punet e brendshme të partive tjera. Nuk kam ndonjë përgjigje dhe as që e kam menduar deri më tash, do ta bëjmë si grup, nuk shohëm diçka serioze më shumë na duket si loj fëmijës. Bdi çdo herë ka pasur përçarje por prap i sheh të bashkuar para zgjedhjeve” – tha Taravari /KlanMacedonia/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Shtator, 2022 20:54

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...