Taravari: Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 17:18

Taravari: Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet

Sekretari i ASH-së, Arben Taravari ka komentuar zhvillimet e fundit politike në vend.

Ai i ka derguar mesazh oponentëve politik, duke e cituar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

“Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet”, ka shkruar Taravari këtë thënie të Kurtit. (INA)

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 17:18
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.