Të dielën ajvar, të hënën në Parlament e sot në Gjykatë

Të dielën ajvar, të hënën në Parlament e sot në Gjykatë

Frosina Rmenski, deputete në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, arriti në Gjykatën Penale e cila duhet të paraqitet para gjykatësit të procedurës paraprake pasi që Prokuroria dje njoftoi se Remenski dhe disa persona të tjerë janë të dyshuarit e rinj në rastin “Reket”

Remenskit do t’i merret pasaporta dhe nuk do të lejohet të largohet nga shteti si dhe do të duhet të paraqitet në Gjykatë një herë në javë.

Sakaq, vikendit që lamë pas Frosina u pa në fotografi duke përgatitur ajvar në ambiente shtëpiake, derisa javën e nisi në Parlament si nënkryetare, e sot mbaroi në gjyaktën penale si e dyshuar për rastin “Reket”. Flaka 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 10 Tetor, 2019 11:43

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

Marketing politik