Të gjithë sytë tek Rosalia në sfilatën ekstravagante të Louis Vuitton

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 20 Janar, 2023 22:28

Të gjithë sytë tek Rosalia në sfilatën ekstravagante të Louis Vuitton

Kësaj radhe marka luksoze zgjodhi  të bënte një hapje ndryshe të sfilatës

Marka Louis Vuitton  ka ndryshuar formatin tradicional të pasarelave dhe këtë herë vendosi të hapte sfilatën me një performancë nga këngëtarja spanjolle Rosalia.

Këngëtarja u ngjit mbi  një makinë, e veshur  e gjitha nga  marka luksoze Louis Vuitton, teksa performonte  disa nga hitet e saj.

Në sfilatën  e fundit të markës Louis Vuittton ka një shumëllojshmëri  veshjesh për meshkuj nga palltot e qepura deri te xhaketat  me mëngë  të fryra.

Në mesin e të ftuarve kishte edhe emra të njohur si këngëtari J-Balvin dhe J-Hope  anëtar i grupit muzikor  BTS.

Sfilata e veshjeve për meshkuj të kësaj marke e realizuar qershorin e kaluar  u hap me reperin Kendrick Lamar .

Vlen të theksohet se  një nga markat më luksoze në botë javën e kaluar emëroi Pietro Beccari  si shefin e ekzekutiv të kompanisë , duke zëvendësuar veteranin e industrisë së modës Michael Burke.

Klan News

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 20 Janar, 2023 22:28