Të shtëna me armë në Gjilan, një i vrarë dhe një i plagosur

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 23:16

Të shtëna me armë në Gjilan, një i vrarë dhe një i plagosur

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur sonte në Gjilan, shkruan Express. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Shaban Azizi.

“Para gjysmë ore një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në lagjen Arbëria në Gjilan”, është shprehur Azizi.

Sipas tij viktimat janë të gjinisë mashkullore dhe i takojnë moshës së re. Ende nuk dihet nëse ka persona të arrestuar për rastin.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 23:16
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.