Të shtëna me armë në Gjilan, një i vrarë dhe një i plagosur

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 23:16

Të shtëna me armë në Gjilan, një i vrarë dhe një i plagosur

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur sonte në Gjilan, shkruan Express. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Shaban Azizi.

“Para gjysmë ore një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në lagjen Arbëria në Gjilan”, është shprehur Azizi.

Sipas tij viktimat janë të gjinisë mashkullore dhe i takojnë moshës së re. Ende nuk dihet nëse ka persona të arrestuar për rastin.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 23:16

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...