Tërë vëmendja të Bebe Rexha në ‘amfAR’

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:37

Tërë vëmendja të Bebe Rexha në ‘amfAR’

Alessandra Ambrosio, Paris Jackson, Camila Mendes dhe Jenna Dewan ishin vetëm disa nga figurat e industrisë së profilit të lartë që morën pjesë në mbrëmjen gala të amfAR 2021 në Los Angeles të enjten në mbrëmje.

E mbajtur në Qendrën e Dizajnit të Paqësorit, ngjarja vjetore e mbushur me yje synon të mbledhë fonde për kërkimin, parandalimin, edukimin dhe mbrojtjen e politikave publike të lidhura me AIDS-in.

Pjesë e kësaj mbrëmje si e ftuar speciale ka qenë edhe artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, shkruan DailyMail.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:37

09
Dhj
Bashkimi Evropian kërkon që lufta kundër korrupsionit të vazhdojë përmes institucioneve. Ato duhet të veprojnë...
09
Dhj
Pjesa më e madhe e amendatenve të propozuara nga opozita ishin për ndërtimin dhe rehabilitim...
09
Dhj
Drejtoresha e deritanishme e Akademisë për Gjykatës dhe prokurorë publikë, profesoresha dhe ish gjykatësja kushtetuese,...
09
Dhj
Sot (09.12.2022) policia nga SPB Manastir kanë arrestuar G.J.(37) nga Manastiri. Gjatë kontrollit në banesën...