Tërmet i fortë në veri të Shqipërisë

Tërmet i fortë në veri të Shqipërisë

Pasditen e sotme në veri të Shqipërisë është ndjerë një tërmet i fortë.

Sipas qendrës evropiane të sizmologjisë, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter dhe është ndjerë në orën 17:37.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Gusht, 2019 21:05

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA