Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 17 Dhjetor, 2021 12:44

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Rreth orës 11:50 në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar dridhje tërmeti, përcjell TV21. Tërmeti është regjistruar 70 kilometra larg Shkupit, gjegjësisht në Çeshinovë, rajoni i Koçanit.

Tërmeti ka qenë me intensitet prej 2,9 njësive sipas shkallës së Rihterit, me një thellësi prej 2km.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 17 Dhjetor, 2021 12:44
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.