Tërmet në Maqedoninë e Veriut. Epiqendra në…

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Mars, 2023 06:42

Tërmet në Maqedoninë e Veriut. Epiqendra në…


Rreth orës 2:40 mëngjesit të së mërkurës, 5 kilomentra nga Shtipi ka goditur një tërmet me fuqu 2.9 shkallë, njofton Flaka

Tërmet është ndier edhe në vendbanimet për rreth. Nuk raportohet për dëmë materiale. Flala

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Mars, 2023 06:42
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.