Tërmeti “dredh” Shtipin, ndihet edhe në pjesët tjera të vendit

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 29, 2020 13:00

Tërmeti “dredh” Shtipin, ndihet edhe në pjesët tjera të vendit

Një tërmet me magnitudë  3.3 në shkallën Rihter u regjistrua në ora 11:35 minuta në RMV, njofton Flaka 

Epiqendra ka qenë në Shtip dhe është ndier edhe në pjesë të tjera të vendit. Flaka

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 29, 2020 13:00