Tetova voton, Osmani: Dilni votoni sa më masovikisht

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 20 Gusht, 2022 12:35

Tetova voton, Osmani: Dilni votoni sa më masovikisht

Kandidati për kryesues këshilli nga Aleanca për Shqiptarët Abdulla Osmani ka bërë thirrje që të dalin sa më masovikisht të votojnë tetovarët pasi vendosin për të ardhmen e qytetit dhe rinisë, raporton TS.

“Urojë që kjo ditë të kalojë në frymë demokratike, ju bëjë apel qytetarëve të dalin që të votojnë masovikisht, të vendosin për të ardhmen e qytetit tonë dhe për të ardhmen e rinisë” u shpreh Osmani.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 20 Gusht, 2022 12:35
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.