Tetovari kërrcënon bashkëshorten

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Janar, 2022 11:33

Tetovari kërrcënon bashkëshorten

Në mbrëmjen e djeshme (27-janar) rreth orës 22:50, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 38-vjeçarin T.M. nga një fshat i rrethit të Tetovës, i cili më herët ishte sjellë në mënyrë agresive dhe kishte kërcënuar gruan e tij 36-vjeçare.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor-Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Janar, 2022 11:33