Tetovari ngre dorë mbi nënën e tij, arrestohet nga Policia

Redaksia
By Redaksia 22 Shtator, 2023 12:31

Tetovari ngre dorë mbi nënën e tij, arrestohet nga Policia

Dje (21-shtator) rreth orës 19.00 pjestarët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liri tetovarin 29- vjeçar K.V., i cili kishte qenë i raportuar nga nëna e tij 51-vjeçare se ai po sillej në mënyrë agresive, duke e sulmuar fizikisht.

Ai është mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes. Flaka

Redaksia
By Redaksia 22 Shtator, 2023 12:31