Tetovë, personi sulmohet në vendin e punës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Mars, 2023 13:38

Tetovë, personi sulmohet në vendin e punës

Dje (23-mars) në ora 18:00 personi A.S.(40) nga Tetova, në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 17:00 në rrugën “Dimo Gavrovski” në Tetovë, ku ishte duke kryer detyrimet e tij të punës, është sulmuar fizikisht nga një person që e njihte.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Mars, 2023 13:38