Tetovë, Policia arreston një person për drogë

Desk
By Desk December 24, 2019 13:11

Tetovë, Policia arreston një person për drogë

Mbrëmë dhjetra minuta pas mesnate, në fshatin Tearcë e Tetovës, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, e kanë privuar nga liria 29-vjeçarin L.A. nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij dhe veturës së tij ,,Opel,, me targa të Tetovës, me të cilën ka qenë duke udhëtuar është gjetur marijuanë.

I njëjti është mbajtur në Stacionin policorë Tetovë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do
të përgaditet parashtresë adekuate. Flaka 

Desk
By Desk December 24, 2019 13:11