Tetovë, sulmohet fizikisht 36 vjeçari nga dy presona

Tetovë,  sulmohet fizikisht 36 vjeçari nga dy presona

Tridhjetë e gjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, dje (10-shtator) në SPB-Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 06 e 40 minuta, tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë kanë ikur nga vendi.

Meren masat për gjetjen e sulmesve dhe zbardhjen e plot të rastit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 11 Shtator, 2019 13:54

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.