Tetovë, vazhdojnë arrestimet për drogë

Tetovë, vazhdojnë arrestimet për drogë

Mbrëmë në ora 21.00, në udhëkryqin mes rrugëve ,,Boris Kidriç,, dhe ,,Bllagoja Toska,, në Tetovë, pjestarët e policisët nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, i kanë privuar nga liria personat G.R. (42) nga Reçica e Vogël  dhe N.N. (19) nga fshati Rogle, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur marijuanë, njofton Flaka

Nga SPB-Tetovë njofuan që pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër personave në fjalë do të përgaditet edhe parashtresa adekuate. Flaka

 

 

Driton Zenku
nga Driton Zenku 17 Tetor, 2019 14:10

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.