Thaçi: Deputetët e Besës janë të LSDM-së

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 14:51

Thaçi: Deputetët e Besës janë të LSDM-së

Kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi sot dekleraoi se shumica parlamentare është stabile, shkruan TV21. I pyetur nëse Lëvizja Besa do të lëshojë përbërjen e qeverisjes, Thaçi tha se deputetët e Besësë janë deputetë të LSDM-së.

“Mendoj se nuk do të ketë tronditje brenda shumicës parlamentare. Besa është pak e irrituar me vendvotimin në Zhelinë, deputetët e Besës janë të LSDM-së, edhe formalisht edhe joformalisht”, deklaroi mes tjerash Thaçi.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 14:51
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.