Thaçi: Pyetni kush është babai?

Thaçi: Pyetni kush është babai?

Në debatin televiziv ‘Click plus’ i ftuar sonte është kreu i PDSH-së Menduh Thaçi i cili flet mbi situatën politike dhe kalkulimet e mundëshme për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare.

I pyetur mbi atë që thuhet se BDI është nana e madhe në skenën politike, Thaçi thotë se duhet pyetur në këtë rast kush është babai.

‘Nëse BDI është nana e madhe, duhet të pyesni kush është babai, unë jam super babai i BDI-së’, ka thënë kështu Thaçi.

https://www.facebook.com/watch/?v=2621430754578373

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Janar, 2020 22:33

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA