#ThimbON Adnan Azizi: DUI-t nuk i ndohmon as kuzhina vëllavrasëse

#ThimbON Adnan Azizi: DUI-t nuk i ndohmon as kuzhina vëllavrasëse

BDI në mengjes dërgon Komunikatë, kundër shpifjeve dhe lajmeve të rrejshme, ndërsa nuk shkon as dy ore, fillon dhe prodhon FAKE NEWS.

DUI-t nuk i ndohmon as kuzhina vëllavrasëse ku gatuan Artan Grubi, e as idetë “SHQIP SHQIP në publik dhe ne fund shkon ne prehër të partive maqedonase”. Turpi i shqiptarëve ka një emër BDI-DUI
 
(Marrë nga profili i facebook i perfaqesuesit te larte te Levizjes Besa, Adnan Azizi)
 
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2628145197468475&id=100008190610189
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 7 Qershor, 2020 16:36

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.