Tiësto dhe Ava Max publikojnë bashkëpunimin e ri “The Motto”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 23:39

Tiësto dhe Ava Max publikojnë bashkëpunimin e ri “The Motto”

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, ka realizuar një tjetër bashkëpunim me një emër të famshëm internacional.

Ajo dhe DJ Tiësto kanë realizuar këngën e re me titull “The Motto”.

Muzika është punuar nga Tiësto, gjersa ky projekt muzikor shënon bashkëpunimin e parë mes dyshes.

Këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Koçi, vazhdon të shënojë suksese të shumta në rrafshin ndërkombëtar.

Ndërkohë, për Tiëston, ky nuk është bashkëpunimi i parë me një këngëtare shqiptare, pasi në të kaluar ai ka realizuar këngë edhe me artisten Rita Ora.

Në vitin 2019, Rita dhe Tiësto së bashku me Jonas Blue, sollën një këngë ritmike të titulluar “Ritual”, e cila ishte një hit absolut i atij viti.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 23:39
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.