Todorov: Do të jetë katastrofë nëse Zaev e tërheq dorëheqjen

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 20:45

Todorov: Do të jetë katastrofë nëse Zaev e tërheq dorëheqjen

Ish-ministri Nikolla Todorov në TV Telma tha se do të ishte katastrofale për Zaevin dhe LSDM-në nëse tërheq dorëheqjen e dhënë.

“E rëndësishme është se njeriu qëndroi prapa foltores dhe e tha atë para gjithë popullit. Si d të duket nëse një ditë më pas thotë se bëra shaka dhe nuk do të jap dorëheqje. Do të ishte katastrofë edhe për atë edhe për partinë e tij”, tha Todorov.

Ai tha se nuk do të ketë tërheqje nga kjo për shkak se është e vështirë dhe për kot e ka ndërlidhur pozitën e tij me rezultatin e Shilegovit.

“Të tërhiqet nga fjala e dhënë do të jetë e vështirë”, tha mes tjerash Todorov.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 20:45
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.