Toldo flet për finalen e Stambollit

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:15

Toldo flet për finalen e Stambollit

Francesco Toldo, ish-portieri i Interit, ka dhënë një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”, në të cilën ka trajtuar shumë tema, duke përfshirë edhe atë që ka të bëjë me finalet evropiane që dy skuadrat duhet të luajnë pas Kupës së Italisë.

“Të hedhim gjithçka. Vieri do të thoshte “Lëri të gjithë që ke brenda në fushë”. A janë kundërshtarët më të fortë? Epo le ta tregojnë…

“Nëse djemtë e Inzaghit bëjnë atë që bëri Interi i Mourinhos në Madrid, atëherë do të jetë një çmenduri”, është shprehur ish-portieri i Interit dhe Fiorentinës.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:15