Torreira mes Milanit dhe Napolit

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka April 10, 2020 20:37

Torreira mes Milanit dhe Napolit

Lucas Torreira duket së është i vendosur që të fund të këtij sezoni, të ndahet me Arsenalin.

Sipas mediave italiane, Lucas Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali. Lojtari kërkon rikthimin në Serie A, transmeton Scanner.

Mësohet se agjenti i lojtarit tashmë është hedhur në sulm për t’i gjetur klubin e ri Torreiras.

Milani dhe Napoli janë dy klubet që janë duke vëzhguar lojtarin e Arsenalit.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka April 10, 2020 20:37