Totenhami afër për të blerë përfundimisht Bejllin

Desk
By Desk November 10, 2020 20:58

Totenhami afër për të blerë përfundimisht Bejllin

Skuadra e Totenhamit mund ta sisgurojë Geret Bejllin, pasi e ka huazuar nga Real Madridi. Sipas zërave të fundit të merkatos, “Spurs” duket se e kanë arritur marrëveshjen me “Los Blancos” për blerjen përfundimtare të sulmuesit.

Sipas “Mundo Deportivo” dhe “Diario Gol”, dy klubet kanë rënë dakord për 15 milionë euro. Në këtë mënyrë madrilenët do të liroheshin nga rroga e lartë e uellsianit dhe angleëzët do të siguronin një tjetër lojtar të madh për sulmin.

Desk
By Desk November 10, 2020 20:58