Tragjedi në Veles: Nëna me djalin e saj gjenden të vdekur në banesë

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka April 6, 2020 22:17

Tragjedi në Veles: Nëna me djalin e saj gjenden të vdekur në banesë

Nëna dhe djali i saj janë gjetur të vdekur në një apartament në Veles, përcjell FLAKA.

“Më 06.04.2020 në SPB Veles është raportuar se në shtëpinë e tyre në rrugën “Gjorgi Vojteh” u gjetën të vdekur K.M. (79) dhe V.M. (53), pa gjurmë dhune”, njofton Ministria e Brendshme.

Prokuroria Publike në Veles njoftoi se trupat do të dorëzohen për aautopsi për të përcaktuar shkakun e vdekjes. FLAKA

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka April 6, 2020 22:17