Travolta krenar për vajzën e tij, Ella publikoi këngën e parë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 13 Janar, 2022 22:50

Travolta krenar për vajzën e tij, Ella publikoi këngën e parë

Vajza e John Travoltas dhe gruas së tij të ndjerë, Kelly Preston, është rritur për t’u bërë një bukuroshe të vërtetë dhe tani ajo e ka bërë të atin më krenar për një gjë tjetër.

Gjegjësisht, 21-vjeçarja Ella publikoi këngën e saj të parë “Dizzy”, dhe aktori nuk e fshehu se sa i emocionuar ishte për këtë.

“Ende jam ajo 14-vjeçarja e çuditshme në zemër, prandaj edhe më pëlqen aq shumë”, ka shpjeguar këngëtarja e re në një postim në Instagram.

https://www.instagram.com/tv/CYap9Z2Brvu/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com&rp=%2Fjohn-travolta-krenar-per-vajzen-e-tij-ella-publikoi-kengen-e-pare%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1442.5%2C%22ls%22%3A1201.3999999985099%2C%22le%22%3A1202.5%7D

Në xhirim shfaqet Ella teksa provon këngën dhe në fund shfaqet babai i saj, i cili e ka shpërndarë edhe videon.

“Jam shumë i gëzuar për Ellan. Kënga e saj, ‘Dizzy’, tashmë është publikuar. Linku është në storiet e mia dhe në bio”, ka shkruar Travolta duke marrë komente të shumta urimi.

https://www.instagram.com/tv/CYapm8ZFAPf/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com&rp=%2Fjohn-travolta-krenar-per-vajzen-e-tij-ella-publikoi-kengen-e-pare%2F#%7B%22ci%22%3A1%2C%22os%22%3A1456.5%2C%22ls%22%3A1201.3999999985099%2C%22le%22%3A1202.5%7D

Kujtojmë që bashkëshortja e aktorit, Kelly Preston, u nda nga jeta në vitin 2020 në moshën 58-vjeçare. Ajo dhe Travolta u martuan në vitin 1991 dhe përveç Ellas kanë edhe një djalë, Benjamin. Fëmija i tyre i madh, djali Jett, vdiq në vitin 2009. 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 13 Janar, 2022 22:50