Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me këto foto duke theksuar të pasmet

Desk
By Desk 11 Janar, 2021 22:55

Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me këto foto duke theksuar të pasmet

Trejsi Sejdini ka ndarë disa imazhe joshëse.

Ish-Miss Shqipria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit, shkruan lajmi.net.

Ajo përmes llogarisë së Instagramit ka publikuar disa fotografi ku shihet duke provokuar me të pasmet e saja.

Trejsi në fotografitë shihet e veshur me rroba të zeza të cilat i rrijnë të ngjitura pas trupit dhe i theksojnë linjat trupore seksi.

 

Ndjekësit e Trejsit vërshuan me komente pozitive për modelen duke i pëlqyer mjaft shumë fotografitë./Lajmi.net/

Desk
By Desk 11 Janar, 2021 22:55