TS: “Koalicioni Sela – Gashi”, jep dorëheqje kryetari i nëndegës së ASH-së, kalon në BESA

TS: “Koalicioni Sela – Gashi”, jep dorëheqje kryetari i nëndegës së ASH-së, kalon në BESA

Koalicioni në mes Selës dhe Gashit nuk është duke u pritur mirë nga stukturat e ASH-së. Sot, nëpërmjet një postimi në Facebook, kryetari i nëndegës së Leshnicës nga ASH, Bujar Ilazi ka dhënë dorëheqje duke shprehur haptazi pa knaqësinë e tij ndaj ASH-së dhe këtij koalicioni.

Ai ka postimit ja ka bashkangjitur edhe një foto me kryetarin e forumit rinor të Besës, Liridon Useini, ku nga sot Ilazi do të jetë pjesë e Lëvizjes BESA.

Ndryshe, kjo nuk është dorëheqja e parë për shkak të koalicionimit ASH-AAA. Tetova Sot 

“Koalicioni Sela – Gashi”, jep dorëheqje kryetari i nëndegës së ASH-së, kalon në BESA (Foto)

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 21 Shkurt, 2020 14:24

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.